Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konkurs literacki

„Op@lskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!”– rozstrzygnięcie konkursu literackiego i plastycznego, realizowanego w ramach Poddziałania 9.1.1 RPO WO 2014-2020

„Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża!”  – rozstrzygnięcie konkursu literackiego i plastycznego

Konkurs plastyczny i literacki organizowany w ramach projektu pn. „Op@lskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!” kierowany był do uczniów szkół podstawowych, biorących udział w projekcie. Część plastyczna konkursu dedykowana była uczniom klas I – III i polegała na pokazaniu artystycznej wizji świata zdalnego nauczania w dowolnej formie. Adresatami konkursu literackiego byli uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych, którzy przesłali prace pisemne na temat doświadczenia zdalnego nauczania.

Zainteresowanie konkursem było ogromne. W terminie wpłynęło niemal 1000 prac. W konkursie plastycznym przyznano ex aequo trzy I miejsca, II miejsce, ex aequo dwa III miejsca oraz 54 nagrody dla finalistów i 99 wyróżnień. W konkursie literackim wyłoniono laureatów: ex aequo trzech I miejscex aequo czterech II miejsc i III miejsca oraz 24 finalistów i 33 wyróżnionych.

Trzech uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych:

WIKTOR OCHLAST zdobył I miejsce

Amelia Waliczek i Melanie Cichon zostały finalistkami

Gratulujemy zwycięzcom!